Palo Santo Tütsü Daha büyük görüntüle

Palo Santo Tütsü

Yeni ürün

Fiyat 30 Gr Fiyatıdır

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

Palo Santonun Büyülü Kokusu !!!

Palo Santo Ağacı Tütsüsü
Holy Wood, Bursera Graveolens
 
Şamanların yüzyıllardır kutsal tütsüleri olarak bilinen Palo Santo, Güney Amerika sahillerinde yetişen aynı isimli ağaçtan, sürdürülebilir tarım prensipleri ile üretilmektedir.
 
Doğal yaşam ömrünü tamamlayan Palo Santo ağaçlarının, yıllarca bekletilerek olgunlaşan reçineli parçalarından oluşur. Yakıldığında yaydığı güçlü titreşim İnka'lardan bu yana dünyanın en özel tütsülerinden biri olarak onu günümüze ulaştırmıştır. Kendine has kokusu çam, nane ve limon notaları taşır.
 
Yenilenmek istediğiniz her an Palo Santo'nun binlerce yıldır süregelen kadim bilgeliği sizinle olsun...
 
Kullanım Şekli
 
Palo Santo'nuzu ucundan 30 sn. kadar yakıp oluşan minik alevi üfleyerek söndürün. Yayılan dumanı bedeninizde ve bulunduğunuz alanda gezdirin. Çubuğunuz 1,5-2 dakika süresince tüter ve sonra kendi kendine söner. Bu süre, kullanıldığı alandaki enerjiyi arındırıp, dengelemesi için yeterlidir. Aynı çubuğu her ihtiyaç duyduğunuzda aynı uçtan yakarak defalarca kullanabilirsiniz. Kullanım sonrasında tamamen söndüğünden emin olana kadar ateşe dayanıklı bir malzeme üzerinde tutun.
 
Kullanımını özellikle tavsiye ettiğimiz anlar:
 
Meditasyon ve nefes çalışmalarıYoga seanslarıKonsantrasyon ve yaratıcılık gerektiren anlarYeni bir eve/ofise taşındığınızdaEnerjinizi düşük, kendinizi keyifsiz ya da hasta hissettiğinizdeSabah güne başlamadan, gece ise yatmadan önceki eskiden arınma ve yeniye hazırlanma ritüellerinizdeNiyet çalışmalarınızda Yeniay ve dolunay ritüellerinizdeGün boyu dinlenip yenilenmek adına verebildiğiniz tüm durup nefes alma anlarınızda huzur veren kokusu ve arındırma özelliği yüksek titreşimi ile Palo Santo ahşap tütsülerini denemenizi tavsiye ederiz.