Karnelyen Akik Yumurta

Yeni ürün

Üstad Mehmet ÇAYIR'ın deyimiyle, "Taşlar bile kendince tekamül etmektedir." Mİlyonlarca yıllık oluşum sürecinde bu taşlar çevrelerindeki mineralleri, bileşikleri bünyesine kattığı gibi, çeşitli enerjilerden de etkilenmesi mümkündür. Bu neticede, resimde göreceğiniz gibi taşların üzerinde değişik desenler de oluşabilmektedir.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

Karnelyen Akik

Fiziksel Etkileri

Fiziksel ektivite kazandırır. Metabolizayı harekete geçirir. Kadın üreme organını etkiler. Üretkenliği artırır. Frijit ve iktidarsızlık üzerinde de etkilidir. Doku ve organlara kan akışını aktive ederken yaralanmalarda, kanın durdurulması için kullanılmaktadır. Ayrıca romatizma, eklem iltihabı, nevralji ve depresyon gibi rahatsızlıklarda da kullanılır. Vitamin ve minarellerin absorbe edilmesini kolaylaştırır.

Psikolojik Etkileri

Cesaret vericidir,Apatiyi yok eder ve iş hayatınızda başarılı olabilmeniz için motive eder,Bu taş ile algılarınıza ve özellikle de kendinize güvenebilirsiniz,Hangi iş olursa olsun azmi teşvikler,Analitik düşünme yeteneğinizi maksimum düzeye getirir,Kendinizin yada bir başkasının öfke, kıskançlık ve pişmanlık gibi duygulara güçlü bir kalkan görevi görür,Öfkeyi yatıştırır ve olumsuz düşünceleri siler,Yaşam sevinci katar ve hayalperest yaşamından uzaklaştırır.